Psary - gmina Trzebinia

Zalew w Bolęcinie

bolecin2

Długość trasy: 13 km
Czas jazdy: samochód - 20 minut, rower - 45 minut

Naprzeciwko stadniny ,,Szarża" znajduje sie wielce urokliwy zalew. Czysta woda jest rajem dla wędkarzy. Można tu złowić nawet szczupaka. Amatorów słonecznych kąpieli z pewnością ucieszy piaszczysta plaża, miejsca do  grillowania i palenisko na ognisko.

Film promujący Bolęcin: obejrzyj film

Skrzatolandia- nowe miejsce dla dzieci w naszej gminie.

Na mapie atrakcji dla najmłodszych mieszkańców, mam nadzieję że nie tylko z naszej gminy, zagościła Skrzatolandia z Bolęcina otwarta w przeddzień Dnia Dziecka (31 maj 2015). Park linowy z kładkami, zjeżdżalniami ukryty pośród pięknych drzew nieopodal akwenu Gliniak w Bolęcinie daje dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu w otoczeniu pięknej przyrody i na świeżym powietrzu. Bolęcińska Skrzatolandia jest kolejną cenną inicjatywą mającą na celu, poza aspektem biznesowym, pozytywną promocję naszego regionu jako miejsca pracy, wypoczynku i zabawy. Dla tych, którzy tego nie wiedzą, Trzebinia jest jedną z najbardziej zalesionych gmin w Polsce ! Ponad 42 procent jej powierzchni stanowią piękne lasy!

Zalew w Bolęcinie sfilmowany z drona- kliknij

wioska