Psary - gmina Trzebinia

WDK w PsarachWiejski Dom Kultury w Psarach
ul. Floriana 2, 32-545 Psary
tel: 032 6138263
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik WDK: pani Bożena Feliksiak

http://tck.trzebinia.pl/wdk-psary

WDK w Psarach- kliknij na film

Podsumowanie wakacji 2010 w WDK

wdk1


W tegoroczne wakacje Wiejski Dom Kultury w Psarach przygotował dla dzieci i młodzieży nie lada atrakcji. Codziennie można było odwiedzić nas i wziąć udział w licznych turniejach sportowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się turnieje tenisa stołowego, turnieje bilardowe, szachowe, warcabowe, gier planszowych, gier komputerowych i internetowych. Odbywały się także zajęcia tematyczne takie jak Turniej Piracki, Turniej Lotniczy, Turniej zabaw zręcznościowych i ruchowych.

Happening „Przyjaźni Przyrodzie”

wdk2
20 września 2010 w ramach akcji „Sprzątanie Świata 2010”, Wiejski Dom Kultury w Psarach przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Psarach zorganizował happening pod hasłem „Przyjaźni Przyrodzie”. Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasta Trzebinia pana Adama Adamczyka. Celem naszej akcji było zwrócenie uwagi mieszkańcom Psar, a za pośrednictwem mediów również całej gminy Trzebinia, na rosnący problem zaśmiecania środowiska naturalnego. Zadaliśmy sobie pytania: Czy sprzątamy przez jeden dzień w roku po to, aby móc śmiecić przez pozostałe 364 dni ?

Dzień Kultury Włoskiej

wdk3
Zabawa karnawałowa 2011

wdk4

Nasi mali goście miło spędzili czas przy muzyce, grach i zabawach oraz konkursie karaoke.

Dni Trzebini - 2011

wdk5

Święto Ziemniaka 2011

wdk6

Mikołajki 2011

wdk7
Przedstawienie ,,Sen Doroty"