Psary - gmina Trzebinia

Wakacje 2018 z Wiejskim Domem Kultury w Psarach

wdklatoZapraszamy wszystkich na zajęcia wakacyjne do naszego Wiejskiego Domu Kultury !!! Zajęcia wakacyjne rozpoczynają się  już 25 czerwca i potrwają do końca wakacji. W poniedziałek 2 lipca o godzinie 16.00 odbędzie sie kolejne IX "Powitanie wakacji" na Łąkawcu zoraganizowanę przez Wiejski Dom Kultury w Psarach ze Stowarzyszeniem Nasze Psary! Zapraszamy! Na plakacie przedstawiamy szczegółowy plan zajęć na wakacje 2018.

Półkolonia artystyczna w Psarach

pokaz,,Pokaż Język"- pod takim hasłem będzie organizowana przez Wiejski Dom Kultury w Psarach półkolonia artystyczna dla naszych dzieci. W jej trakcie dzieci będą brać udział w zajęciach teatralnych, plastycznych, ruchowych- przewidziany będzie również spacer detektywistyczny po Krakowie. Pólkolonia trwać będzie w dniach 9-20 lipca 2018 a jej koszt to 50 zł. Informacje i zapisy w Wiejskim Domu Kultury w Psarach. Zapraszamy!

Psarska orkiestra zebrała 3589,04 złote!

1W niedzielę w Psarach, tak jak w całej Polsce i prawie całym świecie, kwestowaliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I jak co roku Państwa hojność była wielka, a atmosfera towarzyszącemu tej zbiórce Koncertowi niesamowita. W Psarach wolontariusze : Gosia, Julia, Magda, Hania i Daniel uzbierali do puszek aż 2889,04 zł ! Dodatkowo z licytacji gadżetów WOŚP uzyskaliśmy 700 zł ! Łącznie przekazaliśmy na wyposażenie oddziałów neonatologicznych kwotę 3589,04 zł !!! Brawo Psary !!! I jeszcze raz wielkie podziękowania za udział, wsparcie i wspaniały wspólny wieczór !!!

Czytaj więcej: Psarska orkiestra zebrała 3589,04 złote!

Mikołaj odwiedził dzieci w Psarach!

1W piatek 8 grudnia w Wiejskic=m Domu Kultury odwiedził dzieci Św. Mikołaj! Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i otrzymały od niego słodkie prezenty! Spotkanie w Domu Kultury uświetniły występy dzieci najmłodszych, tych troszkę starszych i tych wiecznie młodych:) Żywiołowo zagrana bajka p.t. "Gdzie się podział worek z prezentami" połączona z występami tanecznymi Klubu Małego Artysty, bardzo podobała się licznie zebranej publiczności. Mikołaju pamiętaj o nas za rok!

Czytaj więcej: Mikołaj odwiedził dzieci w Psarach!

WDK w PsarachWiejski Dom Kultury w Psarach
ul. Floriana 2, 32-545 Psary
tel: 032 6138263
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik WDK: pani Bożena Feliksiak

http://tck.trzebinia.pl/wdk-psary

WDK w Psarach- kliknij na film

Czytaj więcej: WDK w Psarach