Psary - gmina Trzebinia

Mikołaj odwiedził dzieci w Psarach!

1W piatek 8 grudnia w Wiejskic=m Domu Kultury odwiedził dzieci Św. Mikołaj! Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i otrzymały od niego słodkie prezenty! Spotkanie w Domu Kultury uświetniły występy dzieci najmłodszych, tych troszkę starszych i tych wiecznie młodych:) Żywiołowo zagrana bajka p.t. "Gdzie się podział worek z prezentami" połączona z występami tanecznymi Klubu Małego Artysty, bardzo podobała się licznie zebranej publiczności. Mikołaju pamiętaj o nas za rok!

Czytaj więcej: Mikołaj odwiedził dzieci w Psarach!

WDK w PsarachWiejski Dom Kultury w Psarach
ul. Floriana 2, 32-545 Psary
tel: 032 6138263
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kierownik WDK: pani Bożena Feliksiak

http://tck.trzebinia.pl/wdk-psary

WDK w Psarach- kliknij na film

Czytaj więcej: WDK w Psarach

Wakacje 2017 z Wiejskim Domem Kultury w Psarach

wakacjeZapraszamy wszystkich na zajęcia wakacyjne do naszego Domu Kultury !!! Ruszamy już 3.07 o godzinie 16.00 imprezą "Powitanie wakacji" na Łąkawcu zoraganizowana ze Stowarzyszeniem Nasze psary!!! W przyszłym tygodniu Dom Kultury będzie jeszcze czynny w godzinach 12.00 - 20.00. Zapraszamy do skorzystania z oferty świetlicowej oraz w celach informacyjnych :) Na plakacie przedstawiamy szczegółowy plan na wakacje. Wiejski Dom Kultury w Psarach

Ferie 2017 z Domem Kultury w Psarach

kuligWiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza dzieci do ciekawego spędzenia ferii zimowych 2017 zarówno w placówce jak i na wycieczkach organizowanych w dniach od 30.01.2017 r.  do 10.02.2017 r. Zapraszamy do zapoznania się z ich harmonogramem. (TP)

 

 

 

 

Czytaj więcej: Ferie 2017 z Domem Kultury w Psarach

Psary zebrały na WOŚP 3583,15 zł !

wosW ostatnią niedzielę Psary, jak prawie cała Polska i większość świata, uczestniczyły w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nasi wolontariusze : Hania Pacławska, Gosia Jaśkaczek, Julia Jaśkaczek, Magda Kaleta, Ola Brzózka, Kuba Brzózka i Daniel Trafiał kwestowali na rzecz oddziałów pediatrii oraz godnej opieki medycznej seniorów i zebrali łącznie dzięki Państwa hojności aż 2771, 15 ! Natomiast popołudniu podczas Koncertu Świątecznego w Domu Kultury emocji i wzruszeń było co nie miara ! Piękne występy wokalno-muzyczne dzieci oraz Zespołu Ludowego "Psarzanie", wspólne z publicznością śpiewanie kolęd i aukcja gadżetów WOŚP oraz innych przedmiotów przekazanych przez darczyńców na ten cel, która przejdzie do historii ! Dzięki Państwa szczodrości udało się za przekazane na licytację przedmioty uzyskać dodatkowo 812 zł !!! Łącznie w Psarach zebraliśmy w tym roku w ramach XXV Finału WOŚP 3583,15 !!!Brawo Psary ! Brawo Orkiestra !Dziękujemy wszystkim za wielkie serce !!!

Tekst i zdjęcie ,,Wiejski Dom Kultury w Psarach" na facebooku- tam również do obejrzenia cała galeria z występu.