Psary - gmina Trzebinia

Burmistrz Grzegorz Żuradzki oficjalnie przeciw ,,obwodnicy" wokół Psar!

Artykuł ze strony : www.tomaszpiszczek.blogspot.com  Bomba! Oddala się widmo promowanej przez poprzednią władzę ,,obwodnicy Trzebini”.

,,Po czynach go poznacie”, tak można by zatytułować ten post. Napiszę to wprost- BARDZO DZIĘKUJĘ BURMISTRZOWI GRZEGORZOWI ŻURADZKIEMU ZA ROZSĄDEK I DZIAŁANIE NA RZECZ DOBRA MIESZKANCÓW GMINY TRZEBINIA POPRZEZ PODJĘCIE DECYZJI O ZASTOPOWANIU POPARCIA DLA NIC NIE DAJĄCEJ GMINIE, A WRĘCZ DOCIĄŻAJĄCEJ JEJ CENTRUM DODATKOWYMI TYSIĄCAMI POJAZDÓW NA DOBĘ, DECYZJI POPRZEDNICH WŁADZ O POPARCIU SKRAJNIE SZKODLIWEGO WARIANTU ,,FAŁSZYWEJ OBWODNICY TRZEBINI” RUJNUJĄCEGO KOMUNIKACYJNIE NIE TYLKO SOŁECTWO PSARY, ALE RÓWNIEŻ SAMO MIASTO TRZEBINIA. W IMIENIU NASZYCH MIESZKAŃCÓW DZIĘKUJĘ!

To bardzo ważny pierwszy krok wykonany przez nowe władze naszej gminy dystansujące się od polityki poprzedników: burmistrza Adamczyka, wice Okoczuka (oficjalnie był przeciw 1 wariantowi, ale co zrobił, gdy dzierżył stery władzy, gdy Adamczyka zabrakło?) i wice Siemek, którzy na przekór tym, którzy słusznie protestowali (Psary, Dulowa, Karniowice, Wola Filipowska, Stara Wola, Paryż) przeciw dziwacznej lansowanej przez nich ,,obwodnicy Trzebini ”, która mogła przy swojej realizacji zalać część sołectw i centrum Trzebini tysiącami dodatkowych pojazdów na dobę. Promowany przez nich wariant ,,obwodnicy” to zalew Trzebini i jej sołectw samochodami co uzmysławia prosta tabelka przygotowana na podstawie OFICJALNYCH PROGNOZ PROJEKTANTA. Prosta analiza danych wskazuje, że promowany wtedy wariant 1 był ze szkodą dla Trzebini. Dlaczego więc był promowany?

Włodarz Adam Adamczyk i wiceburmistrzowie byli również przeciw tym trzebińskim osiedlom (Gaj, Gaja Zacisze, Krze, Energetyków), które chciały mieć tę prawdziwą obwodnicę na swoim terenie, by móc się skutecznie rozwijać i komunikować, a których zdanie ówcześni ,,włodarze” wbrew oczywistym faktom zignorowali.

Zapraszam do poczytania o bojach Stowarzyszenia Nasze Psary, mieszkańców gminy i osiedli z ,,reprezentującą ich interesy” poprzednią władzą o drogę, która będzie obwodnicą naszego miasta. To w sumie bardzo smutna lektura o działaniach, naszym zdaniem, na szkodę interesów gminy i mieszkańców, która dzięki rozsądnym, wyważonym działaniom Burmistrza Grzegorza Żuradzkiego ma szanse osiągnąć swój szczęśliwy koniec dla tych mieszkańców, którzy tak jak teraz stoją w korkach, objazdach, a którzy mają szansę zyskać drogę odciążającą Trzebinię, a o to przecież chodzi. Panie Burmistrzu- trzymamy kciuki! TP


Wyczerpujące informacje zdobyte przez nas przeczytacie TUTAJ