Psary - gmina Trzebinia

III Szkolny Dzień Talentów

tal28 lutego 2018  przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 prezentowali swoje umiejętności: śpiew, taniec, recytacje wierszy, a nawet gimnastykę podczas III Szkolnego Dnia Talentów. Wszystkie występy były wspaniałe, dlatego nie było zwycięzców - każdy z wykonawców został mistrzem, otrzymał pamiatkowt dyplom i mały upominek. Gratulacje dla wszystkich- jesteście THE BEST!

Czytaj więcej...

Przedszkolaki wystąpiły w szkolnych jasełkach

1Dzieci z psarskiego przedszkola zaprezentowały się pięknie podczas szkolnego przedstawienia jasełkowego wcielając się w rolę ,,małych jasełkowych śnieżynek". Przedstawienie odbyło się w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 17.00 z licznym udziałem rodziców i zaproszonych gości. Po przedstawieniu odbyła się tradycyjna giełda świąteczna. My zapraszamy na krótką fotorelacje z tego wyjątkowego dla małych artystów występu.

Czytaj więcej...

Szkoła Podstawowa i Przedszkole

logoszkoly


Szkoła Podstawowa w Psarach
im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 17, 32-545 Karniowice
telefon  32 613 80 06

www.sppsary.boo.pl


Dyrektor: mgr Barbara Kwiecień

Szkoła i Przedszkole w Psarach- kliknij na film

Czytaj więcej...

Sportowa Noc juz przed nami!

nocPIĄTEK 13 października g. 19 szkolne boisko lub sala gimnastyczna (tu zdajemy się na pogodę). Minęły imprezy, wyjazdy wrześniowe nadszedł czas imprezy sportowej. Zapraszam na rywalizacje zaciętą by wreszcie postawić kropkę nad "i". Kto tak naprawdę lepiej sobie radzi biegając (gepardziątka czy gepardy) skacząc (kangury czy kangurki) i rzucając (hmmmm). Kto jest zwinny jak jaszczurka. Już w piątek rozstrzygniemy ciągnący się od wieków spór - kto jest sprawniejszy JAJKO CZY KURA. Do tego losowanie nagród wśród aktywnych uczestników zmagań sportowych, oraz prawie już tradycyjny piknik w kinie familijnym. Przynosimy koszyki piknikowe z EKO i FIT szamankiem a w trakcie posiłku będzie coś dla oka. Maciej Pulnar

www.sppsary.boo.pl

Pierwszy dzwonek w starej nowej szkole

A7 07902Dokładnie o 9.00 jak co roku na początku września rozbrzmiewa w naszych szkolnych murach pierwszy dzwonek zwiastujący powakacyjne spotkanie całej społeczności szkolnej na uroczystej akademii zwiastującej początek nowego roku szkolnego. Przygotowana w tym roku z tej okazji przez klasę III i jej wychowawczynię panią Zenonę Kasprzyk. Pięknym montażem słowno muzycznym dzieci nawiązały także do wybuchu II Wojny Światowej. Pani dyrektor w wystąpieniu wspomniała o wykonanych w czasie wakacji pracach remontowych i życzyła wszystkim w nowym roku samych sukcesów szczególnie naszym pierwszakom.

www.sppsary.boo.pl

Galeria zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 na stronie szkoły.