Psary - gmina Trzebinia

Konkurs: Alternatywny Przewodnik Postindustrialny

konObiekty poprzemysłowe województwa śląskiego w Twoim obiektywie. Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj cenne nagrody. Wspólnie z Gliwicką Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości promuj śląskie dziedzictwo i stwórz "Alternatywny Fotoprzewodnik Postindustrialny" - przewodnik po 10 wspaniałych, ale zapomnianych zabytkach architektury postindustrialnej.
 
Co? - weź udział wraz z GWSP w projekcie "Alternatywny Fotoprzewodnik Postindustrialny" - na projekt składają się konkurs fotograficzny, wkładka do "Gazety Wyborczej" oraz konferencja tematyczna i wystawa prac
Gdzie? - prześlij do 3 zdjęć ulubionego zabytku postindustrialnego (nie należącego do Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Kiedy? - zrób to najpóźniej do 19 sierpnia 2013 godz. 23:59 (liczy się dotarcie maila na naszą skrzynkę pocztową)
Dlaczego? - daj sobie szansę zdobycia jednej z atrakcyjnych nagród - vouchery na pobyt w Hotelu Wilga*** w Ustroniu, bony do sklepu fotograficznego, wejściówki do Starego Hangaru. Fitness & Wellnes Clubu oraz zestawy odkrywcy zabytków techniki
Jesteś osobą pełnoletnią pasjonującą się zabytkami poprzemysłowymi? Nie zajmujesz się zawodowo fotografią? Nie boisz się wyzwania, jakim jest publikacja Twojego zdjęcia w gazecie? - jeżeli odpowiedziałeś 3 X TAK to ten konkurs jest dla Ciebie.
 
Więcej o konkursie na stronach Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości:
 
Etapy konkursu
Zasady konkursu
Nagrody w konkursie
Partnerzy konkursu
Jury konkursu
Laureaci konkursu
 
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszenia

Tagi: Psary, Trzebinia, Domek Cioci, Stowarzyszenie Nasze Psary, Tomasz Piszczek