Psary - gmina Trzebinia

Konkursy

Podsumowanie konkursu plastycznego ,,Koniki i kucyki”

0013 lipca podczas VIII Powitania Wakacji w Psarach miało miejsce uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu ,,Koniki i Kucyki”. Na konkurs dla dzieci z naszej gminy wpłynęło ogółem 25 prac. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace są przepiękne i warte nagrodzenia. Jurorzy postanowili, że wszystkie nadesłane prace zostaną nagrodzone karnetami na konne przejażdżki w ilości od jednej do dziesięciu godzin jazdy do wykorzystania w okresie wakacyjnym w siedzibie Fundacji Wesoły Smoczek, upominkami oraz nagrodami rzeczowymi dla zwycięzców i wyróżnionych. Konkurs zorganizowały wspólnie: Stowarzyszenie Nasze Psary i Fundacja Wesoły Smoczek z Bolęcina. Dodatkowo wszystkie prace dzieci będą zaprezentowane na specjalnej wystawie, którą oglądać będzie można w specjalnej galerii mieszczącej się w stajni, gdzie mieszkają czworonożni ulubieńcy dzieci min. koniki Atos i Piskosz do końca wakacji w siedzibie Fundacji w Bolęcinie przy ulicy Wczasowej 16. Tam też dzieci mogą realizować karnety na przejażdżki. Nagrody rzeczowe i karnety dla uczestników do odebrania w Wiejskim Domu Kultury w Psarach oraz siedzibie Fundacji. Pytania pod nr telefonu 502 479 465.

Czytaj więcej...

Finał konkursu plastycznego ,,Wakacje na Jurze”

IMG 0728Niezwykły finał naszego jurajskiego konkursu plastycznego dla dzieci ,,Wakacje na Jurze" odbył się dziś, 16 września 2016 roku, w niezwykłym miejscu nie tylko dla rowerowych turystów- Zajeździe Rowerowym ,,Nawsie" w Bolęcinie! Konkurs dla dzieci z terenu Gminy Trzebinia zorganizowały wspólnie Związek Gmin Jurajskich i Stowarzyszenie Nasze Psary, które ufundowały również nagrody dla jego uczestników. Jury w składzie: Dorota Szydłowska ze Stowarzyszenia Nasze Psary, Andrzej Jura, który poza jurajskim nazwiskiem wprowadził Trzebinię do ZGJ i Mariusz Witek- właściciel Zajazdu Rowerowego ,,Nawsie”, miało bardzo trudne zadanie, gdyż poziom prac był wysoki. Wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Finał konkursu "Psary za 100 lat"

13 marca 2016 r. w Domku Cioci rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Psary za 100 lat" zorganizowany przez Stowarzyszenie Nasze Psary. Na konkurs wpłynęło 8 prac, były to makiety Psar przyszłości.Dominowały w nich dwa kierunki rozwoju naszej wsi: elkologiczny stawiający na zachowanie walorów przyrodnichych i tradycji oraz futurystyczny z latajacymi pojazdami i robotami. Wszystkie makiety prezentowały bardzo wysoki poziom. Jurorzy oceniali pomysłowość autorów, rodzaj wykorzystanych materiałów i estetykę prac. Werdykt był następujący:

Czytaj więcej...

Wiosenny Konkurs!

Wiosenny konkurs - Kopia

Zagłosuj na stronę Psar w konkursie Sołectw@ w sieci!

-----a.jpeg

Nasza strona wsi Psary bierze udział w konkursie na NAJLEPSZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ WSI zorganizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Jeżeli lubisz naszą stronę, prosimy o oddanie na nią głosu! Wystarczy tylko kliknąć w zamieszczony poniżej link. Zapraszamy do głosowania! O ważności głosu nie decyduje IP komputera tylko adres skrzynki mailowej- jeżeli macie kilka adresów poczty, zagłosować można z każdego! Mamy bardzo ciekawą stronę, na którą warto oddać swój głos! Głosowanie trwa w dniach 19- 26 czerwca.

Link do głosowania: KLIKNIJ TUTAJ