Psary - gmina Trzebinia

Konkursy

Finał konkursu plastycznego ,,Wakacje na Jurze”

IMG 0728Niezwykły finał naszego jurajskiego konkursu plastycznego dla dzieci ,,Wakacje na Jurze" odbył się dziś, 16 września 2016 roku, w niezwykłym miejscu nie tylko dla rowerowych turystów- Zajeździe Rowerowym ,,Nawsie" w Bolęcinie! Konkurs dla dzieci z terenu Gminy Trzebinia zorganizowały wspólnie Związek Gmin Jurajskich i Stowarzyszenie Nasze Psary, które ufundowały również nagrody dla jego uczestników. Jury w składzie: Dorota Szydłowska ze Stowarzyszenia Nasze Psary, Andrzej Jura, który poza jurajskim nazwiskiem wprowadził Trzebinię do ZGJ i Mariusz Witek- właściciel Zajazdu Rowerowego ,,Nawsie”, miało bardzo trudne zadanie, gdyż poziom prac był wysoki. Wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Finał konkursu "Psary za 100 lat"

13 marca 2016 r. w Domku Cioci rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Psary za 100 lat" zorganizowany przez Stowarzyszenie Nasze Psary. Na konkurs wpłynęło 8 prac, były to makiety Psar przyszłości.Dominowały w nich dwa kierunki rozwoju naszej wsi: elkologiczny stawiający na zachowanie walorów przyrodnichych i tradycji oraz futurystyczny z latajacymi pojazdami i robotami. Wszystkie makiety prezentowały bardzo wysoki poziom. Jurorzy oceniali pomysłowość autorów, rodzaj wykorzystanych materiałów i estetykę prac. Werdykt był następujący:

Czytaj więcej...

Wiosenny Konkurs!

Wiosenny konkurs - Kopia

Zagłosuj na stronę Psar w konkursie Sołectw@ w sieci!

-----a.jpeg

Nasza strona wsi Psary bierze udział w konkursie na NAJLEPSZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ WSI zorganizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Jeżeli lubisz naszą stronę, prosimy o oddanie na nią głosu! Wystarczy tylko kliknąć w zamieszczony poniżej link. Zapraszamy do głosowania! O ważności głosu nie decyduje IP komputera tylko adres skrzynki mailowej- jeżeli macie kilka adresów poczty, zagłosować można z każdego! Mamy bardzo ciekawą stronę, na którą warto oddać swój głos! Głosowanie trwa w dniach 19- 26 czerwca.

Link do głosowania: KLIKNIJ TUTAJ

 

Zapraszamy do konkursu!

konkurs swiat w starym stylu