Psary - gmina Trzebinia

Skrzatolandia- nowe miejsce dla dzieci w naszej gminie!

003

Długość trasy: 11 km
Czas jazdy: samochód – 17 minut, rower – 35 minut

Na mapie atrakcji dla najmłodszych mieszkańców, mam nadzieję że nie tylko z naszej gminy, zagościła Skrzatolandia z Bolęcina otwarta w przeddzień Dnia Dziecka. Park linowy z kładkami, zjeżdżalniami ukryty pośród pięknych drzew nieopodal akwenu Gliniak w Bolęcinie daje dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu w otoczeniu pięknej przyrody i na świeżym powietrzu. Bolęcińska Skrzatolandia jest kolejną cenną inicjatywą mającą na celu, poza aspektem biznesowym, pozytywną promocję naszego regionu jako miejsca pracy, wypoczynku i zabawy. Dla tych, którzy tego nie wiedzą, Trzebinia jest jedną z najbardziej zalesionych gmin w Polsce ! Ponad 42 procent jej powierzchni stanowią piękne lasy!

wioska