Psary - gmina Trzebinia

Wigilia na Trzebińskim Rynku 15.12.2018

Dla wszystkich Mieszkańców Trzebini w sobotę 15 grudnia 2018 organizowana jest WIGILIA na Trzebińskim Rynku. Jak zawsze czekać będzie wigilijny poczęstunek, warsztaty ozdób choinkowych, kiermasz, loteria, występy artystyczne i koncert gwiazdy - Andrzeja Rybińskiego. Zapraszamy od godz. 14:00!

 

W programie: Degustacja potraw wigilijnych, „Świąteczne kolędowanie” - program w wykonaniu dzieci z przedszkoli Nr 2 i Nr 6 w Trzebini, koncert Andrzeja Rybińskiego, szopka Bożonarodzeniowa, świąteczne animacje dla dzieci, domek Mikołaja, Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne, słodkie niespodzianki, loteria Świąteczna na rzecz 9-letniej Antosi z Trzebini (los 5 zł), kiermasz świąteczny.

EKO-AKCJA ORLEN Południe-  „EKO nie tylko od Święta”

Pierwszych 500 osób, które w dniu 15 grudnia przyniesie na trzebiński Rynek minimum 5 kg makulatury* otrzyma JEDNO drzewko iglaste (akcja ma charakter ekologiczno-charytatywny. Przekazane 5 kg makulatury uprawnia do otrzymania jednego drzewka. Przekazywane drzewko ma charakter symboliczny - każde kolejne 5 kg makulatury przyniesione przez uczestnika akcji nie upoważnia do otrzymania kolejnego drzewka). Całkowity dochód ze sprzedaży makulatury przekazany zostanie na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młoszowej.

www.trzebinia.pl