Psary - gmina Trzebinia

IX Powitanie Wakacji na Łąkawcu 2.07.2018

1Z piękną pogodą, roześmianymi dziećmi i ciekawymi atrakcjami odbyła się już dziewiąta impreza pod tytułem ,,Powitanie Wakacji”. Jak co  roku organizatorzy zadbali, by pojawiły się dla najmłodszych jakieś nowości- w tym roku były to przejażdżki quadem i strzelanie z karabinków pneumatycznych. Organizatorami imprezy skierowanej przede wszystkim do dzieci były: Stowarzyszenie Nasze Psary, Wiejski Dom Kultury w Psarach i Trzebińskie Centrum Kultury. Jak co roku przygotowaliśmy wiele atrakcji. Wszystkie dzieci mogły bez ograniczeń pojeździć na koniku lub quadzie. Te atrakcje zawdzięczamy Fundacji Wesoły Smoczek z Bolęcina, którą reprezentował za kierownicą quada pan Waldemar Dziadowiec. Panie z Wiejskiego Domu Kultury w Psarach zapraszały do udziału w bardzo wielu ciekawych zabawach, konkursach oraz pokazie baniek mydlanych. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy z Młoszowej przygotował dla nieco starszych uczestników zabawy grę terenową z nagrodami. Najmłodsi rysowali kredą wakacyjny psarski mural, a firma Faro z Krakowa przygotowała dla chętnych strzelnicę z replik karabinków pneumatycznych na kulki. Na wszystkich uczestników  zabawy czekały lody oraz nagrody, które wylosować można było podczas loterii. Niespodziankę sprawił nam pan burmistrz Trzebini Grzegorz Żuradzki odwiedzając nasza imprezę. Pan burmistrz ufundował słodycze dla najmłodszych i wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego.

Powitanie Wakacji 2018 w TV Trzebinia- Kliknij

 

Główni organizatorzy imprezy to: Stowarzyszenie Nasz Psary, Wiejski Dom Kultury w Psarach oraz Trzebińskie Centrum Kultury. Wspierali nas niezawodni przyjaciele: Fundacja Wesoły Smoczek z Bolęcina i Parafialny Uczniowski Klub Sportowy z Młoszowej.

Nagrody w konkursach i loterii ufundował radny Tomasz Piszczek.
Lody dla dzieci zawdzięczamy pani Lucynie Dudzie, właścicielce Lewiatana.
Agregat prądotwórczy wypożyczyła nam pani Anna Krzyworzeka.
Gadżety oznaczone logotypem Trzebini otrzymaliśmy z trzebińskiego Wydziału Promocji a materiały turystyczne z TCK. Naszą imprezę wspomogli państwo Klimczak i pan Jacek Budniok.
Imprezę profesjonalnie sfilmował pan Zbigniew Paterak z TV Trzebinia.

Wszystkim w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Udanych wakacji! 

Foto: Dorota Szydłowska Stowarzyszenie Nasze Psary