Psary - gmina Trzebinia

XIX Piknik Rodzinny w Psarach

1W sobotnie popołudnie plac przy Wiejskim Domu Kultury w Psarach zapełnił się rodzinami, które przybyły, aby wspólnie z nami świętować Dzień Dziecka. Każdy znalazł tutaj coś dla siebie bowiem atrakcji nie brakowało. Można było zmierzyć się w konkursach i zabawach rodzinnych oraz skosztować pysznych smakołyków. Wielkim zaskoczeniem i dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki Ciuchcią po okolicy. Na fanów motoryzacji czekała głośna niespodzianka. Wielbiciele książek mogli przyłączyć się do akcji bookcrossing'u. Wielkim wyzwaniem i rewelacyjną zabawą okazał się konkurs z naszymi strażakami. Na zwieńczenie pikniku można było potańczyć przy rozśpiewanej Kapeli Bystro. Wszystkim, dzięki którym po raz kolejny mógł się odbyć nasz piknik serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia na kolejnym pikniku.Tekst i zdjęcia: WDK Psary na Facebook

Czytaj więcej: XIX Piknik Rodzinny w Psarach

XIX Piknik Rodzinny w Psarach

ban

Burmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk, sołtys wraz z radą sołecką Psar oraz Trzebińskie Centrum Kultury zapraszają rodziny w sobotę 1 czerwca 2019 r. na XIX Piknik Rodzinny. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie.

Cztery żywioły w Zaginionej Wiosce – Dulowa 2019

dulowaFundacja Inicjatywy Społeczne i Dziedzictwo Kulturowe, Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini oraz Red Raj- relaksowisko – Gospodarstwo Agroturystyczne – Partner MT Dulowa, zapraszają na: „Cztery Żywioły w Zaginionej Wiosce – Dulowa 2019” już 19 maja 2019 roku(niedziela) od godz. 14.00. Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka. Żywioły: ziemia, powietrze, ogień i woda są jedną z największych tajemnic wszechświata a jednocześnie stanowią niezwykle ważny element istnienia. Wydarzenie jest zorganizowane z okazji 5-cio lecia istnienia Miejscowości Tematycznej „Dulowa. Zaginiona Wioska”. Miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie jest również nieprzypadkowe, ponieważ na terenie, gdzie obecnie znajduje się Red Raj relaksowisko – Gospodarstwo Agroturystyczne w średniowieczu była lokowana wioska Łaziska. Od nazwy tej nieistniejącej obecnie miejscowości, mieszkańcy Dulowej wypracowali nazwę „Zaginiona Wioska”.

Czytaj więcej: Cztery żywioły w Zaginionej Wiosce – Dulowa 2019

XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Płokach

DKCH 2019Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Płokach serdecznie zaprasza do udziału w XXII Dniach Kultury Chrześcijańskiej w dniach 24 i 25 maja 2019 r. Program XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej w PłokachXXII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Płokach i dokumenty do pobrania dla zainteresowanych zamieszczamy poniżej.

Czytaj więcej: XXII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Płokach

Majówka Góralska 1.05.2019 w Bolęcinie!

smoczek

Zapraszamy serdecznie! Zabawa charytatywna na rzecz Fundacji Wesoły Smoczek z Bolęcina oraz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zrzeszonej w Fundacji, mającej na celu zebranie funduszy i środków na hipoterapię i zajęcia terapeutyczne, Współorganizator  - PODHALAŃSKA ISKIERKA NADZIEI :) :) :) Gośćmi imprezy będą :Zespół Góralski SQBANI, DJ KLIMEK & ZIBI, , Gwiazda Disco Polo D.4, Zespół Góralski ŚPASY oraz Gwiazda Disco ANDREAS. Wiele atrakcji dla dzieciaków, pokazy umiejetności Ratowniczo - Gaśniczych Jednostki Straży Pożarnej w Alwerni, pokazy jazdy konnej, jazda quadami, dmuchańce, rekreacyjne strzelanie z łuku ze Stowarzyszeniem Nasze Psary i park animacji dla najmłodszych. Podczas zabawy "GRILL" i coś do grila :) Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów oraz Specjalnie zaproszonych Gości. Nad bezpieczeństwem będzie czuwał Zesól Ratownictwa Medycznego z OSP Chrzanów, oraz Grupa wsparcia Polskich Agencji Ochrony. ZACZYNAMY OD GODZ. 15:00. WSTĘP CEGIEŁKA 20 ZŁ (Nr konta do wpłaty Darowizny na rzecz Fundacji Wesoły Smoczek - 76 2030 0045 1110 0000 0384 4690 ). Za każdy gest z serca dla dzieciaków SKŁADAMY WIELKIE PODZIĘKOWANIA :)    Fundacja Wesoły Smoczek