Psary - gmina Trzebinia

Zapraszamy na spacer industrialny po Psarach!

spacer

Poznając historię przemysłu ziemi chrzanowskiej zapraszamy wszystkich do Psar. O historii kopalni i kamieniołomie opowie Piotr Matan ze Stowarzyszenia Nasze Psary. Spacer będzie miał dwie części: trasa łatwa, po terenie leśnym i trasa trudna po kamieniołomie. Spacer odbędzie się 30 marca 2019 w godz. 12:00-14:00. Start i meta na boisku przy cmentarzu w Psarach. Spacer jest organizowany w ramach cyklu "Szlakiem historii przemysłu ziemi chrzanowskiej" . Organizatorem jest Stowarzyszenie Za Piecem, partnerami: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich, Stowarzyszenie "Nasze Psary" oraz Interaktywne Muzeum Technik Bezpieczeństwa, Transportu, Ochrony i Higieny Pracy.

Zapraszamy Panie 8 marca do Wiejskiego Domu Kultury!

dzien kobiet

Wiejski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Nasze Psary bardzo serdecznie zapraszają Panie na sympatyczne obchody szczególnego święta które odbędą się 8 marca w godzinach 17.00- 19.00. Jak co roku planujemy dla Pań moc atrakcji których wykaz zamieszczamy na plakacie. Do zobaczenia! Serdecznie zapraszamy!

Ciekawe spotkanie z filmem!

modosc1Serdecznie zapraszam na pokaz filmów dokumentalnych w kinie "Sokół" w Trzebini pt. "Młodość w dokumencie". Sobota, 09.02.2019, godz. 16.30- wstęp wolny. Pokazane zostaną filmy dokumentalne z dwóch ostatnich edycji trzebińskich warsztatów "Młody Filmowiec" oraz mój nowy dokument pt. "Dni Przemiany". Serdecznie Państwa zapraszam- do zobaczenia w kinie!

Tomasz Jurkiewicz - reżyserCzytaj więcej: Ciekawe spotkanie z filmem!

Pomóżmy Julce żyć!

julkaFundacja Wesoły Smoczek zaprasza do udziału w cyklu organizowanych przez siebie imprez pod hasłem ,,Cały Powiat Chrzanowski jest sercem z Julką!”. Imprezy będą połączone ze zbiórką na zakup kosztownego sprzętu pomagającemu dziewczynce żyć. By to się udało musimy uzbierać 450 000 zł . To duża suma. Wpłat na zakup stymulatora oddechu dla Julki Przykosińskiej można dokonywać na konto Fundacji Wesoły Smoczek nr. 76 2030 0045 1110 0000 0384 4690 z dopiskiem ,,na pomoc Julce”. Numer zbiórki publicznej dla Julki 2019/239/OR Kochani Wpłacamy by Julka mogła zyć!

Materiał Fundacji Wesoły Smoczek

XXVII Finał WOŚP w Psarach

wosp 20191Wiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza serdecznie na Koncert Świąteczny który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 o godzinie 17.00. W programie znajdą się min. kolędy i piosenki świąteczne  w wykonaniu uczestników zajęć artystycznych z WDK w Psarach, uczniów SP w Psarach oraz zaproszonych gości. Odbędzie się także aukcja gadżetów Wośp i tradycyjna uliczna zbiórka. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej: XXVII Finał WOŚP w Psarach