Psary - gmina Trzebinia

Ciekawe spotkanie z filmem!

modosc1Serdecznie zapraszam na pokaz filmów dokumentalnych w kinie "Sokół" w Trzebini pt. "Młodość w dokumencie". Sobota, 09.02.2019, godz. 16.30- wstęp wolny. Pokazane zostaną filmy dokumentalne z dwóch ostatnich edycji trzebińskich warsztatów "Młody Filmowiec" oraz mój nowy dokument pt. "Dni Przemiany". Serdecznie Państwa zapraszam- do zobaczenia w kinie!

Tomasz Jurkiewicz - reżyserCzytaj więcej: Ciekawe spotkanie z filmem!

Pomóżmy Julce żyć!

julkaFundacja Wesoły Smoczek zaprasza do udziału w cyklu organizowanych przez siebie imprez pod hasłem ,,Cały Powiat Chrzanowski jest sercem z Julką!”. Imprezy będą połączone ze zbiórką na zakup kosztownego sprzętu pomagającemu dziewczynce żyć. By to się udało musimy uzbierać 450 000 zł . To duża suma. Wpłat na zakup stymulatora oddechu dla Julki Przykosińskiej można dokonywać na konto Fundacji Wesoły Smoczek nr. 76 2030 0045 1110 0000 0384 4690 z dopiskiem ,,na pomoc Julce”. Numer zbiórki publicznej dla Julki 2019/239/OR Kochani Wpłacamy by Julka mogła zyć!

Materiał Fundacji Wesoły Smoczek

XXVII Finał WOŚP w Psarach

wosp 20191Wiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza serdecznie na Koncert Świąteczny który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 o godzinie 17.00. W programie znajdą się min. kolędy i piosenki świąteczne  w wykonaniu uczestników zajęć artystycznych z WDK w Psarach, uczniów SP w Psarach oraz zaproszonych gości. Odbędzie się także aukcja gadżetów Wośp i tradycyjna uliczna zbiórka. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej: XXVII Finał WOŚP w Psarach

Ferie 2019 z Wiejskim Domem Kultury w Psarach

ferieDzieci z naszej wsi mają powody do radości. Zbliżają się ferie zimowe! Dzieci, które nie wyjeżdżają na zimowisko czy w góry z rodzicami wcale nie muszą się nudzić. W tegorocznej ofercie Trzebińskiego Centrum Kultury jest wiele ciekawych zajęć, warsztatów, wycieczek, czy wyjazdów do kina. Wiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza serdecznie do skorzystania z zimowej oferty skierowanej do dzieci i młodzieży z naszej wsi. Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Czytaj więcej: Ferie 2019 z Wiejskim Domem Kultury w Psarach

Schola parafialna w Psarach zaprasza na koncert!

aSchola Parafii Podwyższenia Świętego w Psarach serdecznie zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy dedykowany wszystkim rodzinom w parafii. Koncert odbędzie się w kościele parafialnym w Psarach dnia 13 stycznia 2019 roku po Eucharystii o godzinie 11.00. Warto wziąć udział w tym wyjatkowym wydarzeniu!