Psary - gmina Trzebinia

Zapraszamy panie na bezpłatne badanie!

badanie1Centrum Medyczne Maszachaba realizuje wspólnie z Centrum Medycznym Skopia oraz Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka" Krzeszowice projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50 -69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej w programach zdrowotnych. Na spotkanie zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat ( ur.1968-1949 ): uprawnione uczestniczki Programu profilaktyki raka piersi NFZ, które nie wykonały mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy, mieszkanki Małopolski lub kobiety uczące się lub pracujące w Małopolsce (dowód osobisty). Badanie i warsztaty dla pań odbędą się w Domu Kultury w Myślachowicach 6 lutego 2018 o godzinie 14.30.

 

WARSZTATY ZDROWIA DLA KOBIET - zapraszamy od 14.30: 6 lutego 2018 - Dom Kultury, ul.Trzebińska 1 - MYŚLACHOWICE. UWAGA - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Konieczna wcześniejsza rejestracja pod nr. telefonów: 12 6330218, 503 777 651  Uczestnictwo w projekcie jest BEZPŁATNE. W programie ZAPEWNIAMY BEZPŁATNIE:

- naukę techniki samobadania (fantom)
- wykłady i warsztaty
- badania profilaktyczne
- zestaw materiałów promocyjnych
- napoje, posiłek, przekąski
- Certyfikat Uczestnictwa

Zapraszamy serdecznie panie do zgłoszeń! Trzeba zadbać o własne zdrowie - zanim zachorujemy - najlepszą drogą jest profilaktyka czyli wiedza oraz korzystanie z dostępnych bezpłatnych badań!

badanie